Sizden Gelenler

Anasayfa Sizden Gelenler

Doktor hanıma günlük hayatımı oldukça kötü etkileyen ve engelleyen sırt ve sağ kolumdaki şiddetli ağrı ve tutulmayla gittim. Sırtıma Nöralterapi, omuz bölgesine ise Prolotetapi uyguladı. Tedavi sonrasında hiç geçmeyeceğini düşündüğüm ağrılarım artık yok. Güler yüzü ve samimiyeti ise psikolojik açıdan çok kıymetli. Çalışmalarında başarılar diliyor ve çok teşekkür ediyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Çok harika, güler yüzlü, sanki bir doktorun yanında değil bir arkadaşımın, bir dostumun yanında gibi hissediyorum. Benim doktor fobim vardı. Gül Hanım'la bunu yendim. Panik atağım da vardı, onu da yendim. Hayata karşı mutsuzdum, olumsuz bakıyordum. Gül Hanım'la tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti. Çok mutluyum, herkesin hayatında bir Gül Hanım olması lazım. Gül Hanım çok değerli bir hoca.

DoktorTakvimi Yorumu

Ben boyun ve kol ağrısıyla gittim kendisine, çok teşekkür ederim. Çok iyi bir ilerleme içerisindeyim, sonuca ulaşmak üzereyim. Teşekkür ederim Gül Hanım'a. Kolumda ve omzumda kas ağrısı vardı. Hem fizik tedavi hem de iğne tedavisi oluyorum. Tedavim devam ediyor, sonuç da alıyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Daha önce annemi tedavi etti, memnun kaldık. Ben de rahatsızlanınca gittim ve memnun kaldım. Güler yüzlü, cana yakın. Benim Radius uç kırığım vardı, kırık iyileşmesi sonucu parmaklarım ve bileğim oynamıyordu. Bunun için gittim. Fizik tedavi uyguladı, tel takıldı. Hareketler yapıldı, parafin tedavisi uygulandı. Elim oynuyor, hareket edebiliyorum. 2 kg ağırlık kaldırabiliyorum. Normalde bir mandalı açıp kapatamıyordum.

DoktorTakvimi Yorumu

Gül Hanım'dan çok memnunum. Gerek tedavisi gerekse hastalarına yaklaşım şekliyle hayatıma dokunan doktorlardan bir tanesi, çok memnunum. Ekip olarak güler yüzle karşılanıyorum. Kendimi daha iyi hissetmem için motive ediyorlar. İşinde kendisini çok geliştiriyor. Çağın ve insanların ihtiyaçlarını tespit edip çok farklı eğitimler alıp hizmet veriyor. Ben sadece akupunktur için gittim ama farklı tedavileri de gördüm. Sertifikalarını gördüm. Yetkinliğini arttırması beni çok tatmin etti. Ben fibromiyalji hastasıyım, akupunktur tedavisi oldum. Bunun dışında kardeşimde de benzer problemler vardı, kendim memnun kaldığım için kardeşimi de götürdüm. Nöral terapi ve ozonda da yardımcı oldu .Çalışma şartlarımdan ötürü sadece akupunktur yaptırdım. Kas tutukluğu, kas sıkışması ve strese bağlı çene sıkılması, bel boyun tutulması için gittim. Pratik bir tedavi uyguladı, acısız oldu ve olumlu sonuç aldım. Bana güven verdi, kendisinin yanına gittiğimde kendimi çok mutlu hissettim. Tüm hastalarına yaklaşımı aynı, sevgi dolu ve mutlu .Çok pozitif bir doktor, ağrılarımda azalma oldu ve arkadaşlarıma da tavsiye ettim. İl dışından gittim kendisine ama memnunum. Kütahya'ya gidince kendisini ziyaret edeceğim. Ortam koşulları da çok hijyenik ve çok temiz.

DoktorTakvimi Yorumu

Sayın Dr. Gül Kulan hanımefendiye hastaneye gelerek muayene oldum. Çekilmez vücut ağrıları, bel ağrısı bütün tetkiklerim yapıldı. Sonucunda doktorum akupunktur olmamı ve bunun faydasını görüce mi söyledi ve tedavi süreci başladı 5 seans tedavi süresince her günüm bir öncekinden fark ediyordu, faydasını görmeye çok erken başladım. Ayrıca kendisinin muhteşem pozitif enerjisi benim tedavime büyük destek oldu, kendisine gerçekten müteşekkirim. Hastalarıyla muhteşem bağı var iletişimi var tedavileri tartışılmaz. Ve sonuç olarak bu bölümde ve tedavi şekillerinde tavsiye ettiğim doktor ve güzel insan GÜL KULAN.

DoktorTakvimi Yorumu

Kendim tesadüfen tanıştım, sordum ve uyguladıklarını söylediler, başladım. Alanında uzman ve işine hakim. Çok ilgili ve başarılı. Genel beden ağrılarım vardı, ozon terapisi uyguladı bana. Şu anda ağrılarım daha azaldı, daha dinç hissediyorum kendimi.

DoktorTakvimi Yorumu